…i nawet śmierć ich nie rozdzieli!

…i nawet śmierć ich nie rozdzieli!
Migomaty

…ale kogo? Otóż, rzecz się tyczy elementów zespawanych profesjonalnym migomatem. Przy zastosowaniu tej metody, połączone fragmenty dowolnego tworzywa pozostaną jedną, trwałą całością – bez względu na ich grubość, czy też położenie.

Czym są tajemniczo brzmiące skróty MIG/MAG? W telegraficznym skrócie: jest to specyficzny rodzaj elektrycznego spawania, przy którym stosuje się topliwą elektrodę w osłonie obojętnych (MIG) lub aktywnych (MAG) gazów. Może zdawać się nieco skomplikowane ale dla użytkownika nazwa ta powinna kojarzyć się przede wszystkim z wysoką jakością wykonywanej pracy.

Wszystkie urządzenia, które wyszły z fabryk producenta Stamos Germany niezmiennie charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dobrymi właściwościami spawalniczymi, niezawodnością oraz prostotą obsługi. Dołożono też wszelkich starań, aby migomaty były zgodne z wszystkimi, niezwykle restrykcyjnymi normami technicznymi, dzięki czemu ich użytkowanie jest bezpieczne i bezproblemowe. Urządzenia posiadają czytelne ekrany LCD oraz haki wykonane ze stali nierdzewnej. Są gotowe do pracy, jeśli tylko temperatura na zewnątrz znajdzie się w przedziale 0-40 stopni Celsjusza.

Tyle teorii…

Sądzisz, że dla zwykłej „Złotej rączki” to zbyt skomplikowane i zaawansowane technicznie urządzenia? Otóż nie! Migomaty Stamos Germany są idealne zarówno dla dużego przedsiębiorstwa, jak i niewielkiego, przydomowego garażu. Możesz sprawnie łączyć ze sobą elementy domowych sprzętów, ale też i ogromnych, przemysłowych maszyn. Urządzenia sprawdzą się więc na liniach technologicznych i pracach montażowych. Migomaty pozwolą Ci połączyć stal nierdzewną oraz większości innych materiałów zwykle stosowanych w spawalnictwie.

Niezależnie od tego, czy zarządzasz ogromna fabryką, czy też gospodarstwem domowym, dbasz o rachunki. I tutaj coś dla Ciebie: migomaty Stamos Germany są wyposażone w technologię MOS-FET. Również brzmi nieco niejasno ale oznacza tyle, iż urządzenia dysponują większą mocą przerobową w stosunku do popranego prądu.

Oferowane przez sklep emaks.pl, migomaty są dostępne w różnych opcjach cenowych, a co z a tym idzie, różnią się też wyposażeniem. Spawarkę MIG można nabyć już za nieco ponad 1 tys zł, a w prezencie od producenta otrzymamy profesjonalną maskę spawalniczą. Jednak największą gratką dla wszystkich mechaników, przedsiębiorców i pasjonatów drobnych napraw jest spawarka Welbach Omega – sterowana w pełni cyfrowo, zawierająca szereg udogodnień, sprawi, że praca stanie się wręcz przyjemnością!

…i nawet śmierć ich nie rozdzieli!
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About author

Related Articles