Podstawowa stylizacja męska

Idealnie dopasowany garnitur to podstawowa stylizacja w męskiej szafie. Jest ponadczasowym symbolem elegancji podczas rozmaitych okazji. Początkowo używany był przez mężczyzn z wysokich klas społecznych. Garnitur męski aby osiągnąć znaną nam dzisiaj formę, musiał przejść żmudną ewolucję. Zachodzące zmiany owocowały w coraz krótsze marynarki oraz dłuższe spodnie. Miało to na celu uczynienie z garnituru wszechstronnego ubioru. Mniejsza strojność spowodowała, że garnitur stał się dostępny dla każdego. Odznaczał się przede wszystkim kunsztem wykonania. Co ważne, garnitur męski sprawdzał się zarówno w dziennych jak i wieczorowych okazjach. Jego zmodyfikowana postać była chętnie zakładanym strojem również podczas spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. Współcześnie garnitur męski wygląda znacznie prościej. Do mody wróciły kamizelki, które świetnie współgrają z jednorzędowymi marynarkami.
W obecnych czasach każdy mężczyzna powinien w swojej kolekcji posiadać klasyczny garnitur. Nawet Panowie wykonujący niezobowiązujące, artystyczne zawody zdają sobie sprawę z jego zalet i możliwości, które oferuje. Choć  trendy z wybiegów często nawiązują wręcz do stroju sportowego, należy pamiętać że garnitur jest najlepszym wyborem na oficjalne sytuacje. Każdy z panów z pewnością doceni taliowane modele z lekko zwężanymi nogawkami. To świetny wybór niezależnie od sylwetki oraz wzrostu. Taki krój może wizualnie wyszczuplić sylwetkę. Przyjrzyjmy się zasadniczym elementom, z których składa się nowoczesny garnitur.
Garnitury męskie dzielą się na te wieczorowe, dzienne oraz „sportowe”. Marynarka powinna być taliowana i idealnie dopasowana do figury. Składa się z eleganckich wyłogów oraz krytych kieszeni. Zapinana może być na dwurzędowe guziki. Marynarka z tyłu powinna posiadać dwa rozcięcia (szlice). Idealnie skrojone spodnie to równie istotna kwestia. Najważniejsza jest ich długość. Tył nogawki powinien przebiegać w linii prostej. Panowie mogą wybierać wśród spodni z mankietami na samym dole nogawek. Spodnie powinien zdobić pasek. Eleganckie spodnie garniturowe winny mieć odpowiedni do sylwetki krój. Wyróżnić można modele szerokie lub odpowiednio zwężane ku dołowi. Mało estetyczne jest noszenie spodni obcisłych, które są zdecydowantm przeciwieństwem elegancji.
Niemniej ważna jest koszula. Numerem jeden będzie model w śnieżnobiałym odcieniu. Współcześnie Panowie mogą wybierać spośród rozmaitych krojów koszul. W stylizacjach biznesowych królują blade szarości. Koszule wybierać należy w kroju dopasowanym do sylwetki. Dostępne  wzory pozwalają na stworzenie odważniejszych stylizacji. Męski dress code dopuszcza w zasadzie wyłącznie koszule z długim rękawem.
    Mężczyzn chcących powiększyć swoją kolekcję garniturów zapraszamy do skorzystania z asortymentu marki. Jest ona niezwykle ceniona dzięki wysokiej jakości garniturom oraz kolekcjom męskim. W asortymencie marki znajdują się również liczne dodatki, dzięki którym każdy elegancki mężczyzna stworzy unikatowy zestaw na ważną okazję.